Menu

Najbliższe kursy

Zapisz się na kurs w swoim mieście…kursy w Elblągu, Braniewie, Pasłęku czy Fromborku.

 

Zbliżające się wielkimi krokami WAKACJE czy święta: DZIEŃ MATKI, DZIEŃ DZIECKA, DZIEŃ OJCA, to temat do poważnego zastanowienia się, co sprezentować ważnym dla Was osobom. Każda okazja, by podkreślić ich wyjątkowość, jest istotna. Pomyśl o prezencie kreatywnym, który pomoże im się rozwijać i realizować pasje. Doskonałym pomysłem wydaje się Kurs Fotografii dla początkujących.

Wyjątkowe kobiety i kreatywnych panów, młodzież i osoby dojrzalsze zapraszamy na miesięczny kurs fotografii od podstaw.  Zajęcia poprowadzi doświadczony fotograf Artur Kalinowski, który cały czas mocno podkreśla, że najważniejsza w fotografii jest kreatywność.

Miesięczne zajęcia to przygoda z fotografią manualną, technikami ustawiania aparatu, dostosowaniem oświetlenia i budzeniem kreatywności. Od niej bowiem w dużej mierze zależy wyjątkowość zdjęcia. Fotografia to dziedzina sztuki, która pozwala na artystyczne wyrażanie siebie, ale jednocześnie jest mocno użytkowa w naszym życiu tak pełnym różnego rodzaju multimediów.   

Miesięczny podstawowy kurs fotografii to oferta dla rozpoczynających przygodę z robieniem ciekawych zdjęć. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu od 17.00 do 20.00. W sumie odbędą się 4 spotkania czyli 12 godziny zajęć praktycznych.

Całkowity koszt kursu wynosi 470 zł. Zgłoszenia przyjmujemy do pod numerem telefonu 694-155-665 lub na adres mailowy: biuro10pracownia@wp.pl. Zapraszamy również na nasz fanpage https://www.facebook.com/dziesiatapracownia/

 

KURS FOTOGRAFII OD PODSTAW (STUDIO – PLENER)

KURS EDYCJI ZDJĘĆ – LIGHTROOM

NIEBAWEM STARTUJEMY: ZAINTERESOWANYCH KURSAMI PROSIMY O KONTAKT

MIESIĘCZNY PODSTAWA ( 12 GODZ. ) – 470 zł – min. ilość osób: 2

MIESIĘCZNY EDYCJA ZDJĘĆ ( 12 GODZ. ) – 470 zł – min. ilość osób: 2

ZAPISY POD NUMEREM TELEFONU 694 155 665
lub z formularza na stronie.